Gulec Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri 2008 yılında şu anki adresinde Mali Müşavir Mustafa Ali GÜLEÇ tarafından kurulmuş olup; bugün de hizmetlerine 15 yıllık bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile devam etmektedir. Gulec Mali müşavirlik, bünyesine 2010 yılında Mali Müşavir Makbule Nergiz'in 2014 yılından sonra da Denetim çözüm ortağı olarak da Dorukkaya YMM Ltd.Şti.'nin de önderliğinde hızlı bir ivme ile yükselişe geçmiş; Ankara'nın önde gelen firmalarına muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri ve denetim çerçevesinde hizmet vermeye ilk günkü heyecanı ile devam etmiştir.
Vizyonumuz

Gulec Mali Müşavirlik; değişen dünya ve ülke koşullarına en hızlı şekilde adapte olabilmeyi bilerek müşterilerinin de bu geçiş dönemlerinde sıkıntısız bir şekilde yol alabilmeleri için öncülük etmeyi kendisine görev bilmiştir. Hızla büyüyen firmamızın temel prensibi, kurumsallaşmış yapısıyla uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık sunmaktır.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bugüne hizmet kalitesi ve anlayışını her geçen gün daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinen çevre dostu hizmet bilinci ile gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız.

Kalite Politikamız

Sektörümüzü kapsayan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize en üst kalite ile değer yaratan en kaliteli çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz.